"Kozackie Samochody" to projekt, za pomocą którego staram się przeobrazić swoją miłość do motoryzacji w codzienną rutynę opierającą się na obcowaniu z ciekawymi samochodami. Podczas sesji zdjęciowych mam możliwość poznawania prawdziwych rarytasów, które dla wielu z nas są urzeczywistnieniem marzeń.

Wszelkie ciekawostki z mojego życia możecie podglądać na Instagramie, część gotowych prac na Facebooku, a od czasu do czasu mam możliwość sprawdzenia zupełnie nowych samochodów, o których przemyślenia publikuję w zakładce testy na tej stronie.

 

Moją główną specjalizacją jest fotografią motoryzacyjna. Podejmuję się niemal wszystkiego, począwszy od prostych zdjęć sprzedażowych, poprzez indywidualne sesje zdjęciowe, zdjęcia w ruchu, relacje z eventów, aż po konkretne projekty dla firm okołomotoryzacyjnych. Pomagam również w kreowaniu wizerunku w internecie oraz tworzeniu reklam.
Jeżeli potrzebujesz fotografii produktowej, sprzedażowej, zdjęć do tworzenia "contentu" w social media albo, po prostu, chciałbyś mieć pamiątkę po zakupie swojego samochodu lub dobre zdjęcia pomagające w jego sprzedaży - skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza na dole strony. 

Nie jesteś przekonany? Kozackie Samochody to również wspaniała społeczność moto maniaków, których opinie znaleźć możesz zarówno na Facebooku jak i w recenzjach Google. Gotowy na spotkanie? Nie mogę doczekać się Twojej!

Do zobaczenia!

Tomek Małycha

 
 
 

Samochody to nie wszystko

Prawdopodobnie trafiłeś tutaj by obejrzeć zdjęcia samochodów.

 

Świetnie, nadajemy na tych samych falach.

Teraz spójrz na galerię po prawej.

 

Czy nie uważasz, że Ty i Twoja firma potrzebujecie takich zdjęć do broszur, katalogów, czy do pokazania się w internecie?

A może potrzebujesz jeszcze czegoś innego?

Nie krępuj się, wyślij zapytanie i zaskocz mnie!

 

© Tomasz Małycha 2015-2020

all rights reserved | do not use my photos without permission

for licensing contact via tomek@kozackiesamochody.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now